Narozeninové oslavy

Narozeninové oslavy

2 místnosti s HTC Vive, 1 místnost s Oculus Rift, automobilový trenažér, Playstation VR a až 10 přenosných VR zařízení. To vše je vám k dispozici v herně Avatar pro narozeninové večírky. V případě včasné rezervace dovezeme do herny i Icaros VR, který běžně používáme pouze na externí akce. Vejde se k nám bez problémů až 25 dětí nebo 20 dospělých. Narozeninové akce děláme na míru, můžeme místnosti vyzdobit balónkama, nebo dokonce uspořádat soutěže o ceny od našich partnerů.

Narozeninové oslavy

Připravujeme také občerstvení ve formě bohatého caterignu, a nebo třeba jen řízků s chlebem. Kdyby došlo i na mlsání, náš bar je připraven. Specializujeme se na britské a americké dobroty, ale na své si přijdou i milovníci českých brambůrek. Spolupracujeme i s cukrářkou, která dělá neskutečně nádherné dorty na míru za výborné ceny. To vše dostanete přímo do herních místností, a nebo je k dispozici prostor se stolem až pro 12 dětí.

Narozeninové oslavy

Alkohol není v naší herně běžně povolen. Jednou měsíčně však děláme vyjímku a pořádáme velkou koktejl party pro dospělé, na které je alkohol v rozumné míře k dispozici. Profesionální barmani vám namíchají netradiční drinky a u toho si můžete užít večerní neomezené hraní ve všech místnostech herny. Máme jich už několik za sebou a vždy to byla jízda 🙂 Sledujte nás na FB, ať vám neunikne termín té další.

Firemní večírky

Firemní večírky

Naše prostory jsou připraveny pro firemní akce všeho druhu. Jsme schopni uspořádat vybavení pro vaše potřeby. Na míru připravíme tiskové konference, prezentace s velkoplošnou projekcí, a nebo velkou party pro zaměstnance. K dispozici je i vybavená zasedací místnost až pro 12 lidí. Po celou dobu vašeho pobytu u nás, se o vás budou starat zkušení promotéři.

Firemní večírky

Rychlá občerstvení, větší cateringy a nebo bohaté rauty pro velké týmy vám připravíme na míru a podle požadavků. Spolupracujeme s různými cateringovými společnostmi, proto jsme schopni zařídit občerstvení pro milovníky sladkého, pro masožravce, ale samozřejmě i pro vegetariány nebo celiaky.

Firemní večírky

Nejdůležitější je ale zábava 🙂 Do našich prostor se vejdou až dvacetičlené týmy, hrát je možné na 5 pevných VR zařízeních a až na 10 přenosných. Dodat můžeme i Icaros. K dispozici jsou desítky her různých žánrů, od jednoduchých zážitků až po složité střílečky. Hrát je možné i v multiplayeru spolu nebo proti sobě. Z vaši akce si také můžete odnést video, natočené na zeleném pozadí.

Externí akce

Externí akce
Externí akce
Externí akce

Reference

Mám zájem

více informací získáte na

+420 603 393 392

info@avatarherna.cz

nebo vyplňte formulář vpravo